Waitress The Musical Tour, Exclusive Deals on Waitress Broadway Tickets - leigh-greenwood.com Official Source of Authentic NBA Utah Jazz Tickets - hauntedasheville.com Official Broadway Website for Waitress Tickets - windycityamusements.com

Immaculata ambassadeur van internationale projecten

De provincie West-Vlaanderen koos onze school uit om mee te werken aan een promotiefilmpje voor internationale projecten. Naast Comenius voor 4e,5e en 6e leerjaar en Zwolle voor het zesde leerjaar wordt er ook al jaren door het vijfde leerjaar samen gewerkt met een klas uit het Noord-Franse Mons-en -Pévèle. Daarom mocht de school deze week een label in ontvangst nemen als ambassadeur van de provincie West-Vlaanderen. Als je op de foto klikt, kan je het filmpje opstarten. Op 0:54", 1:25"' en 5:40" zie je een paar bekenden woord en uitleg geven.

Ingeblikt ogenblik